Přidat.eu RSS
Registrovat    Přihlásit se    Fórum    FAQ

www.sellaronda.webnode.cz --- stránky věnované italským Dolomitům.. super lyžování

www.info.navitym.cz --- najdete zde mnoho informací

www.navitym.cz Prodej ukončen. V případě reklamací nás neváhejte kontaktovat...info@navitym.cz

www.biokrbylevne.eu Prodej ukončen. V případě reklamací nás neváhejte kontaktovat...info@biokrbylevne.eu

http://www.slunecno.cz/

inf...@navitym.cz

Obsah fóra » GPS navigace » GPS evolve » Evolve Cooltraxx

Pravidla fóra

PRAVIDLA FÓRA:
1. Než položíte otázku, tak se prosím porozhlédněte po fóru zda již nebylo na tuto otázku zodpovězeno (používejte funkci HLEDAT).
2. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE" (jedná se o www stránky)
3. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software

Problém firmware-Cooltraxx3d

Reklama

Reklama

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Problém firmware-Cooltraxx3d
 Nový příspěvek Napsal: čtv srp 06, 2015 10:06 am 
začátečník
začátečník

Dobrý den,

obracíme se na zdejší poradnu s nepříjemným, akutním problémem. Má navigace se po letech dost zasekávala a bylo nutné ji dost často resetovat. Rozhodl jsem se proto nahrát do ni znovu firmware, aby se vyčistila. Na stránkách výrobce jsem si stáhl celý archiv se soubory. Na prázdnou kartu jsem ho vybavil, vložil do zařízení a resetoval. Zprvu se nic nedělo a až pak jsem v diskusích dohledal, že soubory musí být pojmenována trochu jinak např. OS66C5.Img bylo nutné doplnit znak "5". Vše jsem tedy správně pojmenoval a je konec. Bohužel originální firmware ze stránek Evolve je nefunkční. Po spuštění nejspíše proběhne update bootloaderu a po resetu naběhne modrá obrazovka, která je zleva a shora oříznuta černými pruhy. V modré části se zobrazuje zpráva "No Sd/MMC čard inserted" a navigace se nespustí, nelze ani vypnout.

Po hledání jsem na webu našel jakýsi umbrick http://www.ambulancepc.cz/navody/143-nahr%C3%A1n%C3%AD-firmware-do-evolve-cooltraxx3d-gx-35ctx3d2.html

Stáhl jsem archiv a postupoval dle návodu na webu, kde měl být snad funkční bootloader. Nakonec se to k mému údivu povedlo až na jednu věc. OS navozuje do YFshellu. Je slyšet tón tlačítkem a když podrží vypínání a pomyslně zvolíme možnost spánku či vypnout, navigace ihned reaguje. Problém je, že displej svítí černě a po obnově z možnosti spánek bílé, dotyk reaguje.

Prosím o pomoc. Mrzelo by mě navigaci vyhodit, funguje skvěle. Nemáte někdo nějaký funkční bootloader a opravdu funkční firmware? Děkuji předem za jakékoliv rady, pomoc

Předmět příspěvku: Re: Problém firmware-Cooltraxx3d
 Nový příspěvek Napsal: pát srp 07, 2015 7:57 pm 
začátečník
začátečník

Prosím vás, našel jsem zde: http://www.forum.navitym.cz/viewtopic.php?f=133&t=412 firmware pro cooltraxx, ale nemohu stáhnout přílohu od administrátora v prvním příspěvku (error 403). Dle webu nemám přístup k serveru či co. Mohl by mi někdo poradit jak stáhnout nebo někam usnout? Případně jestli někdo nemá funkční bootloader, neboť mi systém boduje až do OSD menu, ale displej svítí černě. Děkuji předem.

Nový příspěvek Napsal: sob srp 08, 2015 2:03 pm 
začátečník
začátečník

Může mi prosím někdo upnout ten soubor s firmware pro cooltraxx od pana Hurtíka např. na Uložto? Nedaří se mi stáhnout.

Nový příspěvek Napsal: ned srp 09, 2015 6:21 pm 
začátečník
začátečník

Tak jsem navigaci úspěšně rozchodil!!! A toto je zároveň návod pro ty, kteří aktualizovali svůj Cooltraxx a poté již navi nikdy nespustili jako já. Existuje soubor pro YFShell, který ho obejde a nastartuje rovnou do Windows exploreru. Je to prázdný soubor (0 bajtů) pojmenovaný YFgo2CE.bld.

Na ten popud mě napadlo zkusit nahrát prázdný btld66C5.bld (nakonec musel mít 1 bajt) a navigace úspěšně startuje.

Mám ale malý problém se spánkem. Po zapnutí se rozsvítí obrazovka jen šedě a je třeba tvrdý reset. Věřím, že je to někde v OS.

Proto ještě jednou moc prosím upnutí toho firmware od p. Hurtíka. Děkuji

Obsah fóra » GPS navigace » GPS evolve » Evolve Cooltraxx