Přidat.eu RSS
Registrovat    Přihlásit se    Fórum    FAQ

www.sellaronda.webnode.cz --- stránky věnované italským Dolomitům.. super lyžování

www.info.navitym.cz --- najdete zde mnoho informací

www.navitym.cz Prodej ukončen. V případě reklamací nás neváhejte kontaktovat...info@navitym.cz

www.biokrbylevne.eu Prodej ukončen. V případě reklamací nás neváhejte kontaktovat...info@biokrbylevne.eu

http://www.slunecno.cz/

inf...@navitym.cz

Obsah fóra » iGO8 a ostatní navi softík » iGO8 » iGO verze

Pravidla fóra

PRAVIDLA FÓRA:
1. Než položíte otázku, tak se prosím porozhlédněte po fóru zda již nebylo na tuto otázku zodpovězeno (používejte funkci HLEDAT).
2. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE" (jedná se o www stránky)
3. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 89 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Re: instalace IGO8: ver. 8.3.1.53228

Reklama

Reklama

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: instalace IGO8: ver. 8.3.1.53228
 Nový příspěvek Napsal: ned pro 28, 2008 10:50 am 
Administrátor
Administrátor

Co se týče multimedii tak tam budeš muset upravit cestu k souborům...

http://navitym.cz
http://www.mikels.webnode.cz
Evolve Multitraxx
Renault Megane III Grandtour
Obrázek

Nový příspěvek Napsal: čtv led 01, 2009 10:20 pm 
začátečník
začátečník

pánové,
potrebujem pomoc. Ide o aktualizáciu verzie iGo z 8.0.0.xxx na 8.3.1.xxx na Multitraxxe verzia 2, čiže so 4G flash pamäťou. Ako začiatočník chcem najprv skúsiť rozbehať celé iGo z SD karty.
Nahral som na SD celú verziu 8.3.1.57021 vrátane všetkých folderov (content, default, licence...vrátane nových máp, bodov, POI) a je to všetko v spoločnom folder iGO8. Súbor .exe sa volá iGO8.exe
Po prečítaní návodu na tomto fóre som na flashke prepísal v súbore sys.txt

[device]
type="YF_32C"

[local]
default_language="czech"

na:

[folders]
app="SDMMC/iGO8"

[local]
default_language="czech" , ale po reštarte Evolve sa dá klikať v menu, ale nedá sa navigácia spustiť.
Kde je chyba???
Skúsil som zmeniť iGO8 (aj folder aj .exe súbor) na MobileNavigator, ale to nepomohlo.

Nový příspěvek Napsal: čtv led 01, 2009 10:49 pm 
Expert diskuze
Expert diskuze

Ja jsem rozchodil iGo 8.3.2 tím nejprimitivnějším způsobem. Vše jsem nakopíroval na SD, nechal jsem i původní SYS.txt (v nové i orig iGO). Spouštím to přes file magager a vše funuje na první ťuk.

Ty asi zkoušíš startovat nové iGO pomocí originálního tlačítka v YFLoaderu. S tím můžou být problémy, zatím plně nerozumím všemu, co se tam děje.

Zkus to stejně jako já. Přímo spustit nové iGO. Pokud bude fungovat, pak se šťourej dál. Ale obávám se, že YFLoader bude pevně spouštět originální iGO. A pokud mu podsuneš nové cesty v SYS.txt, pak z toho asi bude guláš. POZOR hodně informací na netu pochází z MIA a ten je dost odlišný od Multitraxxu.

Předmět příspěvku: Re: Evolve Multitraxx
 Nový příspěvek Napsal: pát led 02, 2009 12:45 pm 
začátečník
začátečník

nazdar kluci,
už som riešil niečo s adminom cez SZ, ale dám to na fórum. Potrebujem help. Mam Multitraxx verzia 2, čiže so 4G flash pamäte a voľný SD slot.
Chcem urobiť update vezrie iGO z 8.0.0.xx na 8.3.x.xx
Najprv som to skúšal nahrať na SD kartu (rozbalil som verziu 8.3.1.57021 z rar. súboru) Bolo to vo foldery iGO8 a takisto aj súbor .exe sa volá iGO8.exe
Na flashke v súbore SYS.TXT zmenil z:
[device]
type="YF_32C"

[local]
default_language="czech"

na:
[folders]
app="SDMMC/iGO8"
čím som vlastne dal odkaz na SD kartu.
Navigácia sa ale nerozbehne, vypíše buď okno:
"Program application database cannot be found" alebo
nenájde súbor iGO/480_272/loading.bmp

Mohol by mi niekto prosím poradiť? (kto má v2 a už to urobil)
ďakujem

Nový příspěvek Napsal: pát led 02, 2009 1:29 pm 
Administrátor
Administrátor

Cmm píše:
Ja jsem rozchodil iGo 8.3.2 tím nejprimitivnějším způsobem. Vše jsem nakopíroval na SD, nechal jsem i původní SYS.txt (v nové i orig iGO). Spouštím to přes file magager a vše funuje na první ťuk.

Ty asi zkoušíš startovat nové iGO pomocí originálního tlačítka v YFLoaderu. S tím můžou být problémy, zatím plně nerozumím všemu, co se tam děje.

Zkus to stejně jako já. Přímo spustit nové iGO. Pokud bude fungovat, pak se šťourej dál. Ale obávám se, že YFLoader bude pevně spouštět originální iGO. A pokud mu podsuneš nové cesty v SYS.txt, pak z toho asi bude guláš. POZOR hodně informací na netu pochází z MIA a ten je dost odlišný od Multitraxxu.

Ono dokud iGO dodávali na SD kartě tak to nebyl problém s tímto přepsáním hlavně na flashi nic nebylo... Ono záleží jestli se to trošku neperdvě verze iGO8 z SD a flashi...

Evolve Multitraxx
Obrázek

Nový příspěvek Napsal: pát led 02, 2009 2:42 pm 
Expert diskuze
Expert diskuze

mikels píše:
Ono dokud iGO dodávali na SD kartě tak to nebyl problém s tímto přepsáním hlavně na flashi nic nebylo... Ono záleží jestli se to trošku neperdvě verze iGO8 z SD a flashi...

Koukám, že každý to chápeme trochu jinak. Pokusím se to trochu shrnout, snad se vyjádřím srozumitelně. 8-)

Takže: mám Multitraxx 4G. YFloader je alikace, která zobrazuje mj. to první menu, které naběhne - ta 4 červená tlačítka na černém pozadí. Nabíhá skoro hned po startu Multitraxxu.

Ta, skoro určitě, napevno spouští - \MobileNavigator\MobileNavigator.exe. Takže pokud se někdo pokusí upravit SYS.TXT v \MobileNavigator, tak asi opravdu kombinuje dvě verze iGO dohromady a to nebude fungovat - pouze náhodou.

Podotýkám, že pro další práci musíte mít rozchozený nějaký skin, který umožní spustit nějaký file manager. (Já jsem to řešil poté, co jsem rozchodil svůj MiniBar - je na to jak dělanej.) A pak ukončit originální iGO. Nedoporučuji spouštět iGo, když jiný iGo běží. Buď se probudí první iGo nebo se mohou dít věci. Nevím, nezkoušel jsem.

Já jsem to udělal tak, že jsem původní iGO - MobileNavigator nechal být, nic jsem v něm neupravoval. Nové iGo jsem nakopíroval na SD. A toto nové iGo spouštím, zatím, z file manageru - TotalCommander. A takhle mi to funguje.

Zkusil bych jako první přesně tohle.

Pokud to bude fungovat, možná by šlo přejmenovat originál MobileNavigator na něco jiného (jako zálohu) a nové iGO nahrát do adresáře MobileNavigator a pojmenovat ho jako MobileNavigator. Pak by to mělo jít spustit z původního menu.

Snad vám to pomůže se zorientovat. Pokud je něco nejasné, napište. já se to pokusím vysvětlit.

Nový příspěvek Napsal: pát led 02, 2009 3:46 pm 
Administrátor
Administrátor

Citace:
možná by šlo přejmenovat originál MobileNavigator na něco jiného (jako zálohu) a nové iGO nahrát do adresáře MobileNavigator a pojmenovat ho jako MobileNavigator. Pak by to mělo jít spustit z původního menu

I tohle je varianta jak dostat nové iGO8 aby šlo spustit :poh:
Jo co jsi psal ¨v úvodu tak s tebou souhlasím... Prostě dvě verze iGO jak na SD nebo ve flashi asi nemůžou být..., A nebo to spouště přes ten FileManCE...

Evolve Multitraxx
Obrázek

Nový příspěvek Napsal: pát led 02, 2009 3:50 pm 
Administrátor
Administrátor

A co změnit sys.txt. ve staženém iGO?? Pokud tam není tak dohrát... :on-line:

Evolve Multitraxx
Obrázek

Nový příspěvek Napsal: pát led 02, 2009 4:15 pm 
skoro člen
skoro člen

no otazka zni, jak ten sys.txt zmenit :) Ja jsem teda ted opet trochu zmatenej. Ale aby jsme si to ujasnily, tak ten kdo tady ma aktualizovany iGO, tak to spousti prez vselijaky mozny filemanagery a ne prez menu co je v navigaci?

Nový příspěvek Napsal: pát led 02, 2009 4:22 pm 
Administrátor
Administrátor

joshik píše:
no otazka zni, jak ten sys.txt zmenit :) Ja jsem teda ted opet trochu zmatenej. Ale aby jsme si to ujasnily, tak ten kdo tady ma aktualizovany iGO, tak to spousti prez vselijaky mozny filemanagery a ne prez menu co je v navigaci?

Jo ujasním to..... Já a myslím si další uživatele starší verze Multitraxxu tak stačilo přepsat sys.txt a nebo přejmenovat iGO na MobileNavigator. Jak jsem dnes zjistil od dalších přispěvatelů tak u novějšího Multitraxxu to zřejmě nejde tak jednoduše a proto to spouší přes commander, který se jmenuje fileManCE. Co se týče sys.txt... tak ho třeba otevří v Total commanderu a přepiš...

Evolve Multitraxx
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 89 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Obsah fóra » iGO8 a ostatní navi softík » iGO8 » iGO verze