Přidat.eu RSS
Registrovat    Přihlásit se    Fórum    FAQ

www.sellaronda.webnode.cz --- stránky věnované italským Dolomitům.. super lyžování

www.info.navitym.cz --- najdete zde mnoho informací

www.navitym.cz Prodej ukončen. V případě reklamací nás neváhejte kontaktovat...info@navitym.cz

www.biokrbylevne.eu Prodej ukončen. V případě reklamací nás neváhejte kontaktovat...info@biokrbylevne.eu

http://www.slunecno.cz/

inf...@navitym.cz

Obsah fóra » iGO8 a ostatní navi softík » iGO8 » iGO verze

Pravidla fóra

PRAVIDLA FÓRA:
1. Než položíte otázku, tak se prosím porozhlédněte po fóru zda již nebylo na tuto otázku zodpovězeno (používejte funkci HLEDAT).
2. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE" (jedná se o www stránky)
3. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 141 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Další

Nav N Go iGO 8.3.2 83157 + 93112

Reklama

Reklama

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nav N Go iGO 8.3.2 83157 + 93112
 Nový příspěvek Napsal: pát kvě 01, 2009 10:31 am 
Administrátor
Administrátor

Nav N Go iGO 8.3.2 83157
(pro Cooltraxx a Multitrax)

Zde máte plně aktualizované IGO. Pro ČR a SK je to kompletní. Když se Vám bude chtít, můžete napsat jak Vám to běží, pro případné doladění.
Je to nadvakrát zabalené
Kód:
http://www.ulozisko.sk/195073/Do_auta_1.rar

Po rozbalení nakopírovat složku ,,mobilenavigator,, na prázdnou kartu. Pokuď by se to na Multitraxu zobrazilo na 3/4 displeje, odstraňte v adresáři mobilenavigator složku ,,SAVE,, Navigace se pak načte v defaultním nastavení.
A nebo :!: díky patří uživateli ,,petan,, stačí upravit soubor save/system.ini a to přepsaním na tohle
Kód:
[rawdisplay]
class="wide"

Původně je tam "landscape"

Pro ty co mají novější Evolve a navigaci ve vnitřní paměti, tak i Vám to pojede přímo z karty. Pokuď vložíte kartu do Evolve, navigace se bude načítat z karty, pokuď ji vyndáte navigace se bude načítat z vnitřní paměti. Kdyby jste si chtěli dát navigaci do vnitřní paměti, musíte odstranit první dva řádky v SYS.txt a místo těch dvou řádků tam vložit toto:

Kód:
[device]
type="YF_66C"

Balení obsahuje:
- poslední mapa TA 2008.10 pro CZ, Xahax pro SK
- poi CZ +SK
- budovy CZ + SK
- terén NASA
- velký výběr českých hlasů plus dvou SK
- radyry CZ + SK (aktualizované 7.4. 2009) + EU (aktualizované 5.4. 2009)
- hlasové upozornění na radary
- jazyk CZ + SK

- 2x skin (změna skinu - nastavení/nabídka/vzhled-navigaci se restartuje)
1. -dimka specter (zde na výběr asi ze 300 autíček)
2. -Gurjon 6.5

- 121 schémat (nastavení/obrazovka mapy/profil barev/ profil na den a noc)
tímto změníte barvu aktivní cesty plus barevné prostředí navigace
tam kde je uvedeno v názvu schéma ,,SKI,, zobrazí se Vám oblačnost
a sluníčko
- benzínky CZ, (SK jsem zapoměl )....
- ...........

Pro Evropu zbývá stáhnout poi, mapy, budovy a benzínky...
Například tady máte zbytek:
Kód:
http://www.mikels.ic.cz/viewtopic.php?p=2117#p2117

Kód:
http://www.volny.cz/sstopar/mio_mapy_igo8_3.html

Nav N Go iGO8 v8.3.2.93112 (Jun 8 2009)
Podle Jetmouseho je třeba odstranit všechny licence a ponechat nejnovější, jinak stačí prohodit exe.soubor
kdo má zde staženou verzi 83157, tak stačí prohodit exe.soubor plus přidat licenci, nezapomeňte přepsat na mobilenavigator
Mě stačilo prohodit jen exe.soubor a jede mi to jak s novou licencí tak s těmi staršími.
Obrázek

http://navitym.cz
http://www.mikels.webnode.cz
Evolve Multitraxx
Renault Megane III Grandtour
Obrázek

Předmět příspěvku: Re: Nav N Go iGO 8.3.2 83157
 Nový příspěvek Napsal: pát kvě 01, 2009 7:04 pm 
Tým
Tým

mrknu na to :pivo:

Nový příspěvek Napsal: pát kvě 01, 2009 7:33 pm 
pokročilý
pokročilý

Tak to je bomba. Zrovna přemýšlím, jak a kdy zaktualizovat svůj týden nový MultiTraxx, dodávaný neustále s iGO8.0.0 z 07/2008 a mapami 4/2008. Žádná z aktualizací od stopaře se nezdařila, asi kvůli licenci. MultiTraxx dostal přednost před uvažovaným Clarionem 780, právě pro tento "servis". V pondělí pro kartu a šup tam s ní. Původní iGO nechám raději tam kde je, funguje dobře. Díky! :výborně:

Nový příspěvek Napsal: stř kvě 06, 2009 5:09 am 
Tým
Tým

evolve píše:
mrknu na to :pivo:

nainstalováno :výborně:

Nový příspěvek Napsal: pon kvě 11, 2009 9:07 pm 
mírně pokročilý
mírně pokročilý

Tak jsem nainstaloval... Díky za odkazy a související servis!!!
Ale musím říct, že jsem rozčarován. Začalo to úplně brutálně navádět po Praze. Nevím tedy jestli je to verzí iGO nebo novejma mapama - měl jsem předtím iGO 80621 a mapy 2008.10. Upgradoval jsem najednou na 83157 a mapy 2009.02 CEDA. A začaly se dít věci!!
(Nepražáci prominou.) Naprosto neuvěřitelně mě to vodí např. po Libeňským mostě z centra směrem do Vysočan. Nutí mne to sjet z mostu do protisměru k autobazarům pod mostem a zcela nesmyslně!! kolem autobazarů až na křižovatku s Kauflandem. Navadí to teda přes takovou extranesmyslnou smyčku, přestože mapa ukazuje silnici (se správným směrem), která je přímá rovnou z mostu ke Kauflandu... Když jedu po Poděbradské z Harfy do Hloubětína tak mne to nutí stále a stále k otočce na semaforech do protisměru a abych jel zásadně po Kolbenově, přestože jsem 2 km od cíle a navrhovaná trasa by jela 5 km.
A to nejsou jediné zhůveřilosti, co se najednou dějou po Praze. Nastavenou mám varinatu rychle (jo a skin dimka).
Zkusím ještě nejdřív hodit starší verzi map a pak starší verzi iGO, ale nejezdím tam zas tak často, abych to mohl prubnout hned.
Máte pls někdo podobnou "blbou" zkušenost po upgrade iGO, popř. map na uvedené verze?? Nevíte, čím by to?? Díky za Vaše postřehy, rady.

Nový příspěvek Napsal: pon kvě 11, 2009 9:33 pm 
Administrátor
Administrátor

Tak je to jasný, já bych to viděl na mapu CEDA. Dneska se mi stalo ( taky v Praze) naprosto to samý :lol: :lol: Jak je vidět tak není chyba v navigaci, ale v mapě. Několikrát to navádělo naprosto nesmyslně. V závěru jsem se točil kolem magistráli jak kolotoč. To bylo zoufalý. Pak jsem vyndal druhou kartu, kde mám Teletlas. Ta mě zachránila. Vyhoď mapu CEDA a dej si Teleatlas, to je celý... Mapa CEDA není evidentně vhodná pro Prahu. Možná ani pro ČR.

Nový příspěvek Napsal: pon kvě 11, 2009 11:41 pm 
mírně pokročilý
mírně pokročilý

Jo morittzi, mas svatosvatou pravdu!! Diky!! Si me natukl, ze to bude mapou, tak jsem prestal bejt linej ;) hodil tam zpatky 2008.10 a nasimuloval krizem krazem ty problemovy trasy po Praze a bylo to OK. ...Ta nova CEDA me napr. z Hloubetina na Letnou hnala pres Prosek!! apod. :mrgreen: ...Takze ta CEDA je fakt (pro Prahu) docela na houno. Mi puvodne na ni ucarovalo, ze uz je tam korektne zobrazena nova megakrizovatka pred hotelem Olympik v Libni, kterou kompletne otevreli pred "par tejdny". Ale to je asi jediny pozitivum, jinak to honi od certa k dablu. Mapu CEDA pro Prahu nebrat!!
PS: Takze me zatim na iGO v. 83157 momentalne (zatim) trapi jen to, ze se mi pri planovani tras a zobrazeni vsech variant vyhledani (rychla, kratka, eko...) zobrazi vsechny cervene, prestoze v legende ma kazda jinou barvu. Ale reseni tu snad dohledam zitra, az se vyspim -amb-

Nový příspěvek Napsal: úte kvě 12, 2009 8:17 am 
Administrátor
Administrátor

Mapa CEDA je podrobnější, mě se taky zamlouvala, má určité přednosti, které TA nemá. Bohužel pro navigaci do auta zkrátka nevhodná, včera mi to dostatečně stačilo :lol: :lol:

Nový příspěvek Napsal: stř kvě 13, 2009 12:49 pm 
Tým
Tým

Dnes jsem se vrátil z Brna a mapa Ceda letí do koše!(teda bude se mazat :lol: ) fakt se s tím nedá navigovat :evil:

Nový příspěvek Napsal: čtv kvě 14, 2009 8:58 pm 
mírně pokročilý
mírně pokročilý

Zdravím, teprve zítra čekám novou navi Multitraxx 4G, ale už dopředu se sháním po tom, jak ji vyladím, tak se chci zeptat, jestli tedy tahle verze šlape bez problému a problém je jen s mapou? Mohu tedy použít nějaké jiné mapy a vše půjde? Dále se chci zeptat nějaké dobré duše, jestli když smažu tu navi co bude nahraná v přístroji po zakoupení, mohu normál nahrát tuto a kdyby se stala nějaká chyba, jestli to půjde zachránit, vrátit zpět nebo znov zkusit nahrát tuto novou? A konečně co se týká přehrávání videa, mp3 atd, šlape to v této verzi nebo musím nahrát ten tzv. Hack? Na co je vlastně ten hack, který jsem tu našel také? Předem děkuji za odpovědi začátečníkovi :-)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 141 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Další

Obsah fóra » iGO8 a ostatní navi softík » iGO8 » iGO verze