Přidat.eu RSS
Registrovat    Přihlásit se    Fórum    FAQ

www.sellaronda.webnode.cz --- stránky věnované italským Dolomitům.. super lyžování

www.info.navitym.cz --- najdete zde mnoho informací

www.navitym.cz Prodej ukončen. V případě reklamací nás neváhejte kontaktovat...info@navitym.cz

www.biokrbylevne.eu Prodej ukončen. V případě reklamací nás neváhejte kontaktovat...info@biokrbylevne.eu

http://www.slunecno.cz/

inf...@navitym.cz

Obsah fóra » GPS navigace » GPS evolve » Ke stažení a flash zprávy od Evolve » Flash

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Re: EVOLVE X261

Reklama

Reklama

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: EVOLVE X261
 Nový příspěvek Napsal: čtv srp 13, 2009 1:20 pm 
začátečník
začátečník

Z evolve napsali,že jedině servis a stejně ho neseženu at googluju už druhy den jak chci tak nic

Nový příspěvek Napsal: čtv srp 13, 2009 7:06 pm 
Administrátor
Administrátor

Asi to nepomůže, ale než to hodíš do koše, podívej se ještě sem co kdyby náhodou
http://www.mio-treo.info/viewtopic.php?f=70&t=2805

Nový příspěvek Napsal: čtv srp 13, 2009 7:07 pm 
Administrátor
Administrátor

Tak jedině napsat na evolve, aby ti dali kontakt na servis, protože na internetu ho nenajdeš. Kdysi dávno jsem to zkoušel dle plomby na navigaci, která byla v opravě a bohužel... Jsou moc utajený... Ale pořád mi nejde dohlavy, že tam jde napětí na kartu a ta to nepřečte. No nic ještě jdu :study: jestli mě něco nenapadne

http://navitym.cz
http://www.mikels.webnode.cz
Evolve Multitraxx
Renault Megane III Grandtour
Obrázek

Nový příspěvek Napsal: pát srp 14, 2009 3:58 pm 
Administrátor
Administrátor

Ještě otázečka nedošlo třeba k ohnutí plíšku v SD slotu pak by to nemuselo ty karty číst. Zapínáním a vypínáním navigace při výměně baterie na to vliv nemá...Jinak to vypadá opravdu na tu opravu. Asi to tady po netu nevyřešíme

http://navitym.cz
http://www.mikels.webnode.cz
Evolve Multitraxx
Renault Megane III Grandtour
Obrázek

Nový příspěvek Napsal: pát srp 14, 2009 5:20 pm 
začátečník
začátečník

K ohnutí plíšku nedošlo,protože jsem měřil napětí i přímo na kontaktech karty a všude bylo,dále jsem jěštš zjistil,žepři zapnutém přístroji když vložím kartu i když se to nemá navigace pípne,to znamená,že pozná přidaný hard.,ale nic s tím neudělá a tváří se ,že o něm neví.Mám pořád takový pocit,že tam chzbí nějaký driver,který by ji měl uvést do chodu.

Nový příspěvek Napsal: ned srp 16, 2009 9:52 am 
začátečník
začátečník

Tak pánové,navi už běží ,ale co stím bylo ví jenom čert.Včera jsem se rozhodl ,že než to odložím do šuplíku ještě něco zkusím a to ,že budu strkat kartu a zase vytahovat při zapnute navigaci a ejhle as po patnáctém vložení se najednou karta chytla a od té doby navi běží,ale pouze s tou kartou se kterou sem ten pokus prováděl.Na druhou 2G jsem zkopíroval te samý nav.soft to je igo 8.3 a vožil jsemji tam,ale bohužel nic.Tak jsem tam dal kartu se kterou jsem delal pokusy a navi běží.Pak jsem tam vložil kartu s puvod.nav.soft.,to je smart2 go a zase nic navi ji opět nezná.Opětovné vložení pokusné karty navi běží,tak to jsem z toho jelen.Takže navi.běží bez problému s pokusnou 2G KARTOU a igo8.3.Ale zajímavost,že obě 2G jsou koupené stejný den jsou obě naformátované čtečky je bez problému přečtou ,na oboe je naprosto stejný nav.sw ,ale jede jenom ta kterou jsem dělal poslední pokus před odložením navi do šuplíku.Jinak díky všem za každý nápad který jste poskytli a snad i tato zkušenost se starší ,ale dobře fung.navi někomu poslouží.Jinak forum je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.AKDYBY VÁS NĚKOHO NAPADLO CO TO MUŽE DĚLAT RÁD SI TO PŘEČTU.

Nový příspěvek Napsal: pát srp 28, 2009 8:27 am 
mírně pokročilý
mírně pokročilý

Řekl bych, že WinCE poznají SD kartu jako neznámé zařízení a nepřiřadí si k ní ovladače. Nastopro jsou nabořený Windowsy, možná by stačilo přehrát firmware s tou kartou, se kterou to funguje.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Obsah fóra » GPS navigace » GPS evolve » Ke stažení a flash zprávy od Evolve » Flash